✅جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا به ریاست محمد زاده فرماندار چالدران در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

 ‍ 📅پنجشنبه ۱۹ فروردین ۱۴۰۰


✅جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا به ریاست محمد زاده فرماندار چالدران در محل سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

🔻فرماندار چالدران در این جلسه  از تلاش و اهتمام دستگاه های اجرایی،نیروهای نظامی و انتظامی، در پیشگیری و مبارزه با کرونا تقدیر کرد و گفت: متاسفانه  به دلیل شیوع  موج جدید کرونا  هنوز شرایط  سختی در پیش رو داریم و برخی رفتارها مغایر با پروتکل های بهداشتی است .

🔻محمد زاده  بر ضرورت آگاهسازی عمومی و نقش آفرینی جدی ستاد شهرستان تاکید کرد و گفت : همکاری مردم در مبارزه با کرونا ویروس اصل اساسی است و تا زمانیکه این مهم به طور کامل محقق نشود موفقیتی هم حاصل نمی شود .

🔻وی با اعلام اینکه شهرستان چالدران بعد از تعطیلات نوروز به لحاظ ابتلا به این بیماری  از وضیعت آبی به نارنجی تغییر رنگ داد  افزود : تغییر وضیعت کرونا در این شهرستان در واقع زنگ خطری برای همه مردم است.

🔻نماینده عالی دولت در این شهرستان بر رعایت پروتکل های بهداشتی در تمامی دستگاههای اجرایی شهرستان تاکید کرد و گفت :در صورت رعایت موارد بهداشتی از سوی مردم و مسئولین می توان زنجیره انتقال این بیماری را قطع کرد.

🔻 تشکیل جلسات کرونا به صورت مستمر ،اعمال محدویت های سطح  ۳ و ۴ و اجرای دقیق آن ،انجام بازرسی ها مشترک از نحوه  رعایت پروتکل های بهداشتی در سطح ادارات اصناف و اماکن عمومی ،تعطیلی تمامی اماکن ورزشی ، کنترل ورود و خروج خودروهابا پلاک های غیر بومی در ورودی شهر و برخورد قانونی با آنان در صورت عدم پایبندی به موارد قانونی از جمله دیگر  موارد مطرح شده در این جلسه بود