✅جلسه کمیته تامین مسکن محرومین شهرستان چالدران به ریاست محمدزاده فرماندار چالدران و با حضور مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و حجت الاسلام والمسلمین محمد زاده امام جمعه این شهرستان درمحل فرم

 📅سه شنبه ۲۳ شهریور ۱۴۰۰

✅جلسه کمیته تامین مسکن محرومین شهرستان چالدران به ریاست محمدزاده فرماندار چالدران و با حضور مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان و حجت الاسلام  والمسلمین محمد زاده امام جمعه این شهرستان  درمحل   فرمانداری برگزارشد.

🔻فرماندار چالدران در این جلسه گفت :تامین مسکن و ایجاد سر پناه مناسب برای اقشار ضعیف جامعه  از مهمترین نیازها و یکی از برنامه ها و از اولویت های کمیته مسکن محرومان شهرستان است .

🔻 محمدزاده با اشاره به اینکه همه مسئولان باید نسبت به حل مشکلات مختلف محرومان جامعه احساس مسئولیت کنند افزود: با همکاری و همراهی ادارات متولی میتوان این مشکلات را حل کرد.

🔻 وی‌ با اعلام اینکه در فاز اول تامین مسکن برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی  احداث۱۳۵ شروع شده است افزود:در حال حاضر نیز  مقدمات احداث ۳۰۰ واحد دیگر نیز فراهم شده است .

🔻 امام جمعه چالدران نیز  در این  جلسه بر رفع مشکلات اقشار کم در آمد در حوزه مسکن در این شهرستان تاکید کردو گفت:کمک به تامین مسکن محرومین در شهرستان باید با قوت بیشتری ادامه یابد.

🔻حجت الاسلام والمسلمین محمد زاده  تأمین مسکن برای اقشار محروم و کم درآمد وحتی بی سرپرستان که منابع مالی مناسبی جهت تهیه ویا ساخت مسکن را ندارند از ضروریات عنوان کرد و گفت  :دراین مسیر همکاری و مشارکت همه دستگاهای ذیربط ، مسئولین شهرستانی ، بهره گیری از ظرفیت و مشارکت دراین امر خداپسندانه بسیار ضروری است .

🔻بدلی مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان نیز در این جلسه از احداث ۳ هزار واحد مسکونی ویژه محرومین در استان خبرداد و گفت :برای احداث این واحدها ۳۰ میلیون تومان بلا عوض و ۱۰۰میلیون تومان نیز در قالب تسهیلات  قرض الحسنه هزینه می شود.