✅ جلسه کار گروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان چالدران به ریاست محمد زاده فرماندار شهرستان چالدران و اعضای این کار گروه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

 📅پنجشنبه ۱۸ دی ماه ۹۹


✅ جلسه کار گروه اشتغال و سرمایه گذاری  شهرستان چالدران به ریاست  محمد زاده فرماندار شهرستان چالدران و اعضای این  کار گروه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

🔻 فرماندار شهرستان چالدران در این جلسه با اعلام اینکه امسال در جهت ایجاد اشتغال بین افرادجویای کار طرحهای مختلف اشتغال زایی در قالب  طرح یارانه دستمزد،طرح کارورزی  و مشوق های بیمه ای همزمان با سطح کشور در شهرستان  چالدران نیز اجرامی شود  افزود: در خصوص  اجرای این طرحها ۳۰ نفر تا کنون موفق شدند ثبت نام داشته باشند.

🔻 محمد زاده  با بیان اینکه  اجرای این طرحها یکی از برنامه‌ها و سیاست‌های دولت در حوزه اشتغال است افزود :در راستای اجرای طرح یارانه دستمزد با هدف حمایت نیروی کار شغلی اولی و کارفرمایان، دولت وجهی را به عنوان یارانه به کارفرمایان متقاضی دارای شرایط پرداخت می‌کند.


🔻 نماینده عالی دولت در شهرستان همچنین   افزود:نیروی کار باید دارای مدرک تحصیلی دیپلم و بالاتر (اولویت با دانش آموخته دانشگاهی)، حداکثر 37 سال ( برای زنان سرپرست خانوار جوینده کار شرط سنی تا سقف 45 سال است)، باشد تا بتواند از مزایای این طرح استفاده کنند و کارگاه باید دارای مجوز از دستگاه اجرایی و کد بیمه کارگاهی تامین اجتماعی باشد که متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت pyd.mcls.gov.ir جهت ثبت نام اقدام کنند.