‍ ✅با حضور محمد زاده فرماندارشهرستان چالدران و دکتر سهندی مدیر کل کمیته امداد امام (ره ) مسائل و مشکلات حوزه مددجویان تحت پوشش در چالدران مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

‍ 📅چهارشنبه ۱۸ تیر ماه ۹۹

‍ ✅با حضور محمد زاده فرماندارشهرستان چالدران و دکتر سهندی مدیر کل کمیته امداد امام (ره )  مسائل و مشکلات حوزه مددجویان تحت پوشش در چالدران مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

🔻فرماندار چالدران در این جلسه ضمن تقدیر از فعالیتهای کمیته امداد امام (ره ) شهرستان در خصوص ارائه خدمات مختلف حمایتی به افراد نیازمند و تحت پوشش  از کمیته امداد امام (ره ) به عنوان یک نهاد مقدس یاد کرد و گفت :این نهاد  توانسته در سر فصل های مختلف  به افراد تحت پوشش خود  خدمات قابل توجهی را ارائه دهد.

🔻محمد زاده با اشاره به اینکه بر اساس نیاز سنجی ها،تامین مسکن برای اقشار کم درآمد و  تحت پوشش کمیته امداد امام (ره)  از مهمترین اولویتهای شهرستان است افزود :امسال در جهت حمایت از این افراد با تجمیع منابع مالی کمیته امداد و بنیاد علوی بیش از ۳۵ میلیارد ریال در بخش تامین مسکن برای مددجویان‌تحت پوشش کمیته امداد  و بهزیستی چالدران به تصویب رسیده است .

🔻وی برتخصیص اعتبارات ویژه در بخش اشتغال زایی در حوزه های مختلف برای افراد تحت پوشش و افراد آسیب پذیر این شهرستان تاکید کرد و گفت:با اجرای طرح های اشتغال زایی می توان زمینه اشتغال بسیاری از مددجویان این نهاد مقدس را فراهم کردو  ضمن خود کفا کردن، آنان را از حمایت کمیته امداد بی نیاز کرد .

🔻سهندی مدیر کل کمیته امداد امام (ره ) استان نیز در این جلسه  با بیان اینکه در حال حاضر ۵ هزار ۲۰۰ نفر  تحت پوشش کمیته امداد امام فاقد مسکن یا از مسکن مناسب برخوردار نیستند افزود :بر اساس برنامه ریزی به عمل آمده در طول ۳ سال تمامی این افراد صاحب مسکن مناسب خواهند شد.