فرماندار چالدران: 450میلیون تومان اعتبار برای توسعه و عمران روستاهای فاقد دهیاری و عشایری این شهرستان اختصاص یافته است.

فرماندار چالدران: 450میلیون تومان  اعتبار برای توسعه و عمران روستاهای فاقد دهیاری و عشایری این شهرستان اختصاص یافته است.
کمیته برنامه ریزی شهرستان چالدران با موضوع اعتبارات روستاهای فاقد دهیاری به ریاست محمدزاده فرماندار و با حضور مسئولین دستگاههای اجرای برگزار شد فرماندار چالدران: 450میلیون تومان اعتبار برای توسعه و عمران روستاهای فاقد دهیاری و عشایری این شهرستان اختصاص یافته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری چالدران،فرماندار چالدران در این جلسه با بیان این که در دولت تدبیر و امید توجه به روستاها و رسیدگی به مشکلات و مسائل روستانشینان در اولویت قرار گرفته است،گفت: برای اولین بار و در راستای اجرایی کردن ‌بند پنجم برنامه ششم توسعه، برای روستاهای فاقد شورا و دهیاری اعتباراتی اختصاص یافته است.

محمدزاده با بیان این که توزیع این اعتبارات به صورت شهرستانی و مستقیماً زیر نظر کمیته برنامه‌ریزی است، از بازدید کارشناسان مربوطه از طرح‌های نیمه‌تمام و نیازسنجی در این روستاها خبر داد و گفت: در چند روستای فاقد دهیاری و شورا طرح‌هایی برای ساخت و تکمیل پیش‌بینی شده است.

وی با تاکید بر استفاده از ظرفیت بنیاد علوی در شهرستان در راستای مشارکت در طرحهای محرویمت زدائی در روستاهای فاقد دهیاری چالدران افزود: به منظور فعالیت بیشتر و گسترده‌تر در این مناطق، انتظار می‌رود دستگاه‌های اداری شهرستان نیز به‌صورت مشارکتی در ساخت این طرح‌‌ها همکاری کنند