‍ ✅فرماندار شهرستان چالدران به صورت سرزده از پایگاه امداد ونجات جاده ای قره چی بلاغی جمیعت هلال احمر چالدران بازدید کرد.

✅فرماندار شهرستان چالدران به صورت سرزده از پایگاه امداد ونجات جاده ای قره چی بلاغی جمیعت هلال احمر چالدران بازدید کرد.

🔻فرماندار چالدران در این بازدید ضمن برشمردن اهمیت نقش امدادگران در جاده های بین شهری, حضور آنها را درمواقع بروز حوادث نقطه امیدی برای حادثه دیدگان  عنوان کردو گفت:امدادرسانی و کمک به حادثه دیدگان از جمله اهداف متعالی و خداپسندانه ای است که حد و مرزی نداشته و جمعیت هلال احمر به صورت شبانه روزی، بدون هیچ چشم داشت و به صورت داوطلبانه به بهترین صورت ممکن نسبت به انجام آن اهتمام می ورزد.

🔻عبدالله نژاد نقش امدادگران در حوادث و همچنین توجه به امور بشردوستانه و فرهنگی رامهم دانست و گفت: جمعیت هلال احمر باید با مدیریت و روحیه جهادی در ابعاد مختلف؛ حوادث و آسیب‏ ها را شناسی کرده  و راه‏ های پیشگیری از آنها را با ارائه آموزش های لازم بین آحاد مردم نهادینه کند.

🔻وی همچنین گفت:امدادگران با انجام ماموریت های سخت در مواقع ضروری به مردم و نیازمندان خدمت  میکنند که این حضور شما در عرصه های مختلف از جمله بحران و سوانح طبیعی به طور قطع مورد رضایت خداوند قرار خواهد گرفت.


🔻عبدالله نژاد در پایان این دیدار ضمن بازدید از وضعیت تجهیزات و امکانات این پایگاه به صورت صمیمانه با داوطلبان و امدادگران گفتگو  و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت.

شنبه 18 دی ماه 1400