به گزارش روابط عمومی فرمانداری چالدران، حسن محمدزاده فرماندار شهرستان با صدور پیامی فرا رسیدن هفته دولت را به دولتمردان تبریک گفت. متن این پیام بدین شرح است:

به گزارش روابط عمومی فرمانداری چالدران، حسن محمدزاده فرماندار شهرستان با صدور پیامی فرا رسیدن هفته دولت را به دولتمردان تبریک گفت.
متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمین الرحیم

 
نامگذاری هفته اول شهریور ماه به عنوان  هفته دولت که با نام و یاد شهیدان والا مقامی چون رجایی و باهنر مزین گردیده ، فرصتی مغتنم است تا شیوه و اخلاق این بزرگواران را در خدمت صادقانه به ملت شریف ایران سرلوحه کار خویش قرار دهیم.
دولتمردان و کارکنان دولت باید تلاش کنند تا در این هفته دستاوردها و اقدامات خود در مجموعه دستگاه های اجرائی را برای مردم بازگو کنند تا مردم قدرشناس نیز ضمن آشنایی با خدمات دولت جمهوری اسلامی به آینده روشن کشور امیدوار شده و شور و نشاط در جامعه بسط شود.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام دولت به ویژه شهیدان رجایی و باهنر هفته دولت را به تمامی دولتمردان صادق و خدمتگزار به ویژه مدیران و کارکنان ادارات شهرستان چالدران تبریک عرض می کنم و از خداوند منان برای این عزیزان توفیق روزافزون مسئلت می نمایم.

 

حسن محمدزاده
فرماندار شهرستان چالدران