✅ مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان با محمد زاده فرماندار چالدران در جهت بررسی مسائل و مشکلات حوزه کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان چالدران دیدار و گفتگو کرد .

✅ مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان با محمد زاده  فرماندار چالدران در جهت بررسی مسائل و مشکلات حوزه کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان چالدران دیدار و گفتگو کرد .

🔻در این دیدار فرماندار چالدران ، کانون را مرکز رشد افکار کودکان و نوجوانان در زمینه‌های فرهنگی، هنری و ادبی عنوان  کرد و گفت: درخشش اعضای کانون استان در عرصه‌های جهانی  مرهون تلاش مربیان توانمند و خلاق کانون است.

🔻محمد زاده  کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را  مملو از ظرفیت‌های هنری ،ادبی و فرهنگی دانست و گفت: که سایر نهادها و ادارات باید فرصت‌ استفاده از این فضا را مغتنم بشمارند.  

🔻آقای جواد زاهدی مدیرکل کانون استان آذربایجان‌غربی نیز در این دیدار ضمن معرفی فعالیت‌های کانون در دو بعد حضوری و مجازی، تعامل نهادهای مرتبط با حوزه کودک و نوجوان را مهم و کلیدی ارزیابی کرد.

🔻 زاهدی گفت: همزمان با شیوع ویروس کرونا، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان وارد فاز جدیدی از آموزش شد و بستر غالب فعالیت‌های خود را بر پایه‌ آموزش های مجازی طراحی کرد.

🔻وی افزود: فایل‌های محتوایی شامل تولیدات فرهنگی، هنری و ادبی مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان‌غربی در قالب فعالیت‌های قصه‌گویی، شعرخوانی، کاردستی و روخوانی کتاب برای استفاده عموم مردم استان از روز شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ از طریق برنامه کودک (سلام اوشاقلار) شبکه استانی سیمای آذربایجان‌غربی به روی آنتن رفته است.