✅ جلسه کمیته حفاری شهرستان به ریاست محمدزاده‌ فرماندار چالدران و با حضور ادارات خدمات رسان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد‌.

 📅یکشنبه ۱۶ آذر ماه ۹۹

✅ جلسه کمیته حفاری شهرستان  به ریاست محمدزاده‌  فرماندار چالدران و با حضور  ادارات خدمات رسان  در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد‌.

🔻فرماندار چالدران در این جلسه ابتدا ضمن تبریک روز  روز دانشجو  بر تمامی دانشجویان این مرز و بوم   این روز  را نماد آگاهی و پویایی دانشجو دانست و گفت: روز دانشجو یکی از روزهای افتخارآمیز تاریخ ایران و یادآور ایستادگی دانشجویان در برابر استعمار غرب ومبارزه با استکبار است.

🔻محمد زاده در ادامه صحبت های خود با محوریت حفاری بر  هماهنگی بین دستگاههای اجرایی شهرستان در خصوص انجام  هر گونه حفاری  در سطح شهرستان تاکید کرد و گفت:  انجام هماهنگی لازم قبل از هرگونه حفاری،باعث  جلوگیری ازدوباره کاری ،صرفه جویی درهزینه ها وحفظ وحراست از سرمایه ملی ورفاه حال شهروندان خواهد شد .

🔻محمدزاده با اشاره به اینکه دستگاههای خدمات رسان باید قبل از آغاز هرگونه عملیات حفاری نسبت به اخذ مجوز از ادارات خدمات رسان اقدام کنند افزود. کلیه ادارات خدمات رسان باید با رعایت حریم خدماتی هر دستگاه ، در مسائل تأسیساتی و زیر بنایی همدیگر حساس بوده و هماهنگی لازم را با شهرداری هاتابعه داشته باشند.

🔻در دامه این جلسه ادارات خدمات رسان به بیان مسائل و مشکلات و فعالیتهای انجام یافته در حوزه کاری خود پرداختند.