| پیام تبریک محمد رضا عبدالله نژاد فرماندار شهرستان چالدران بمناسبت روز پزشک

پیام تبریک محمد رضا عبدالله نژاد فرماندار شهرستان چالدران بمناسبت روز پزشک

بسمه تعالی
 اول شهریور، سالروز ولادت حکیم فرزانه ابوعلی سینا، و پاسداشت مقام پزشک را به جامعه ی خدوم پزشکی تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

 سپید جامگانی که با توکل به خداوند منان و با تکیه بر دانش و تجربه و بر اساس وظیفه ی انسانی خود،این روزها در صف مقدم مبارزه با ویروس کرونا  تنها به نجات جان همنوعان خویش فکر می‌کنند و در اوج فروتنی تلاش می کنند تا با کاستن آلام از تن رنجور بیماران، نعمت تندرستی را به آنان بازگردانند.بدون شک  پاداش این خدمت، رضایت و اجر خداوند عالم و قدردانی و تکریم مردم مهربان را در پی خواهد داشت.

بدون شک سلامت جسم و امنیت روحی جامعه، مرهون خدمات حیات بخش طبیبان و پزشکان فرهیخته ای است که در صف اول خدمت به مردم با همدلی، همکاری ،صبر و ایثار خود، التیام بخش دردمندان و بیماران در سایه ی پر مهر حق تعالی حضور پر رنگ دارند.

 روز پزشک یاد آور رشادت ها ، ایثارگری‌ها و از خودگذشتگی‌های پزشکان متعهدی است که در کارزار کرونا جامه خدمت پوشیدند و تلاش کردند رخت تندرستی به تن آسیب دیدگان و مبتلایان کرونا کنند.

اینجانب این روز عزیز را به تمامی پزشکان و  جامعه خدوم پزشکی شهرستان تبریک و تهنیت عرض نموده توفیق روزافزون برای این سربازان میهن اسلامی را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

محمد رضا عبدالله نژاد
فرماندار شهرستان چالدران