استاندار آذربایجان غربی: با آغاز به کار دولت سیزدهم توجه به مناطق کمتر برخوردار آذربایجان غربی شتاب گرفته است.

به گزارش روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، استاندار آذربایجان غربی با اشاره به رویکرد دولت در توجه به توسعه زیرساخت ها در مناطق کمتر برخوردار گفت: با آغاز به کار دولت سیزدهم، توجه به مناطق کمتر برخوردار و توسعه زیرساخت ها در این مناطق سرعت و شتاب گرفته است.

محمدصادق معتمدیان روز دوشنبه در جلسه شورای اداری بوکان که با حضور رئیس و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و جمعی از معاونین وزرا برگزار شد، ضمن قدردانی از رویکرد مجلس در لبیک به توصیه مقام معظم رهبری خطاب به نمایندگان مبنی بر حضور کمیسیون های تخصصی مجلس در شهرستانها و بررسی مسائل و مشکلات مردم از نزدیک، تصریح کرد: به طور قطع با همدلی و هم افزایی دولت و مجلس، دستاوردهای خوبی در خدمت رسانی عادلانه به مردم به ویژه مناطق محروم را شاهد خواهیم بود.

وی سفرهای استانی ریاست جمهوری را یک اقدام ارزشمند برای حضور در بین مردم و سنتی بخشی به روند توسعه دانست و افزود: آذربایجان غربی میزبان بیست و یکمین سفر استانی ریاست محترم جمهوری بود و اعتبار قابل توجهی برای توسعه این استان به تصویب رسید.

استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه در جریان سفر ریاست جمهوری مصوبات خوبی برای توسعه و نوسازی  راهها، راه آهن، آب، کشاورزی، راه های روستایی، بهداشت و فضای آموزشی به تصویب رسید گفت: علاوه بر توجه ملی به توسعه استان، سفرهای شهرستانی نیز به منظور ریل گذاری توسعه میان مدت شهرستانها آغاز شده است.

معتمدیان ادامه داد: تاکنون 12 سفر شهرستانی در استان با محوریت شورای برنامه ریزی برگزار شده که برنامه آبادانی هر شهرستان تدوین و اجرایی می گردد.

وی ضمن تشریح روند سفرهای شهرستانی خاطرنشان کرد: حرکت بر مدار برنامه، حضور در جمع مردم و تصویب نیازهای توسعه هر شهرستان از جمله ویژگی هایی است که به صورت جدی پیگیری می شود.