محمدزاده فرماندار چالدران:اشتغال زائی پایدار در مناطق کمتر توسعه یافته امروز محوری ترین رسالت دولت می باشد.

محمدزاده فرماندار چالدران:اشتغال زائی پایدار در مناطق کمتر توسعه یافته امروز محوری ترین رسالت دولت می باشد.
کمیته بررسی طرحهای اشتغال زائی بنیاد علوی به ریاست محمدزاده فرماندار چالدران با حضور مسئولین این بنیاد در شهرستان و مدیران ادارات در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد محمدزاده فرماندار چالدران:اشتغال زائی پایدار در مناطق کمتر توسعه یافته امروز محوری ترین رسالت دولت می باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری چالدران فرماندار چالدران در این جلسه ضمن تشکر ویژه از مهندس سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان کشور حضور بنیاد علوی در این شهرستان را فرصت بی نظیر برای اشتغالزایی عنوان کرد و افزود: اقدامات این بنیاد در راستای اعطای تسهیلات اشتغالزایی به روستاییان یک رویکرد مثبت در جهت ارتقای شاخص های در منطقه  است .
🔹محمدزاده با اشاره به اهمیت نقش مردم در توسعه اقتصادی و اشتغال پایدار و بهره گیری از تفکرات و شیوه های نوین در استفاده از تسهیلات بنیاد علوی را مهم دانست و افزود: مردم این شهرستان لایق بهترین ها هستند و استقرار بنیاد میتواند کمک بزرگی به مردم نماید.
🔹وی با اشاره به پتانسیل های موجود در چالدران  و اهمیت اشتغال پایدار در روستاها گفت: پرداخت این تسهیلات باید هدفمند و با بررسی کارشناسی باشد تا شغل ایجاد شود و لذا باید با اولویت قرار دادن طرح های روستاها از این تسهیلات برای رفع معضل بیکاری و توسعه شهرستان استفاده نمود.
🔹در ادامه بر ضرورت توجیه متقاضیان و تکمیل مدارک طرح ها و تضمین های بانکی، عدم بدهی و معوقات به بانک ها و تسریع در جوابدهی به استعلامات  و تسهیل در معرفی طرح ها به کارگروه اشتغال بنیاد علوی این شهرستان مورد تأکید قرار گرفت.