‍ ✅ کارگروه بسیج سازندگی با دستور جلسه محرومیت زدایی به ریاست محمدرضا عبدالله نژاد فرماندار در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

‍ ✅ کارگروه بسیج سازندگی با دستور جلسه محرومیت زدایی به ریاست محمدرضا عبدالله نژاد فرماندار و با حضور سرهنگ حیرانی مسئول بسیج سازندگی سپاه شهدای استان آذربایجان غربی و اعضای کارگروه در محل سالن اجتماعات فرمانداری چالدران برگزار شد.

🔻فرماندار چالدران در این جلسه با اعلام اینکه در چند ماه اخیر شاهد برخی از ناآرامی ها در تعدادی از شهرستانهای کشور بودیم افزود : این ناآرامی یکی از توطئه های دشمنان اسلام بود که می خواستند از این طریق به کشور ضربه وارد کنند .

🔻عبدالله نژاد با بیان اینکه تمامی توطئه ها با هوشیاری و آگاهی کامل ملت ایران اسلامی و با اقتدار و صلابت نیروهای امنیتی و نظامی و انتظامی خنثی شد افزود : برای شکل گیری و تداوم آن هزاران شهید تقدیم شده است و این انقلاب تا ظهور آقا امام زمان (عج)تداوم خواهد داشت .

🔻وی با اشاره به اینکه امروزه سپاه بغیر از حفظ وحراست از امنیت و ارزشهای والای اسلام و وطن قدم در عرصه سازندگی و محرومیت زدایی شده است افزود : امروزه در بسیاری از مناطق محروم کشور شاهد حضور این عزیزان در عرصه محرومیت زدایی هستیم.

🔻 سرهنگ حیرانی مسئول بسیج سازندگی سپاه شهدای استان آذربایجان غربی نیز در این جلسه با بیان اینکه نیروگاه های کوچک خانگی خورشیدی برای تولید برق در مناطق روستایی احداث خواهد شد تا از محل فروش برق این نیروگاه‌ها هم درآمدی برای خانوارهای کم درآمد روستایی ایجاد شده و هم برای تولید کشور کمک شود گفت : در قالب طرح جهاد روشنایی 2 هزار پنل خانگی خورشیدی در مناطق روستایی و محروم در سطح استان توسط بسیج سازندگی احداث می‌شودو برای هر شهرستان بدون محدودیت 120 میلیون تومانی و با بازپرداخت 7 ساله تسهیلات کم بهره پرداخت می شود

🔻 مسئول بسیج سازندگی سپاه شهدای استان آذربایجان غربی با اشاره به اینکه هیچگونه محدودیت و شرایط خاصی برای واگذاری تسهیلات نداریم و همه افراد دارای ایده و طرح می‌توانند در این عرصه، اقدام کنند گفت : متقاضیان تسیهلات برای راه‌اندازی طرح‌های تولیدی اقتصاد مقاومتی با ارائه طرح تولیدی به بسیج سازندگی شهرستان خود مراجعه نموده و مراحل ثبت نام را انجام دهند تا به محض واگذاری تسهیلات در اولویت دریافت قرار گیرند.

🔻وی با بیان اینکه یکی دیگر از فعالیت های بسیج سازندگی جهاد آبرسانی است بیان نمود : جهاد آب رسانی به بیش از 379 روستا در استان آذربایجان غربی توسط قرارگاه بسیج سازندگی در حال انجام است . 

 

دوشنبه 14 آذر ماه 1401

 

@chalderanadmin