اولین جلسه پیشگیری و مبارزه با بیماری کرونا در سال جدید۱۳۹۹ به ریاست محمد زاده فرماندار شهرستان چالدران و اعضای آن در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .

اولین جلسه  پیشگیری و مبارزه با بیماری کرونا در سال جدید۱۳۹۹ به ریاست محمد زاده فرماندار شهرستان چالدران و اعضای آن در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .

اولین جلسه  پیشگیری و مبارزه با بیماری کرونا در سال جدید۱۳۹۹ به ریاست محمد زاده فرماندار شهرستان چالدران و اعضای آن در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد .

🔻فرماندار شهرستان چالدران در این جلسه از اجرای عملیات تداوم دفاع بیولوژیک مدافعان سلامت در شهرستان خبر داد و گفت: این عملیات از فردا چهارشنبه ۶فروردین الی ۱۵ فروردین با همکاری دستگاه‌های اجرایی با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تمام مناطق شهری و روستایی چالدران اجرا خواهد شد.

 🔻محمدزاده با بیان اینکه در اجرای این عملیات تمام مناطق شهری و روستایی ضدعفونی و میکروب زدایی خواهد شد افزود: انتظار می‌رود مردم شهرستان چالدران  همکاری های لازم را در جهت اجرای این عملیات با عوامل اجرایی شهرستان داشته باشند.

🔻 وی همچنین از اجرای ۹۸.۲  درصدی طرح غربالگری خانوارها شهرستان در خصوص مبارزه با کرونا خبر داد و گفت: غربالگری بقیه خانوارها نیز در حال انجام می باشد.

🔻 فرماندار چالدران همچنین به اجرای طرح ستاد مبارزه با کرونا در چالدران اشاره کرد و گفت: تشدید نظارت و بازرسی در محورهای ورودی شهرستان، ادامه نظارت بر روند تعطیلی واحدهای صنفی غیرضروری، سمپاشی اماکن عمومی و معابر پر تردد در شهرها وروستاها،  جلوگیری از ورودی خودروها با پلاک غیر بومی به شهرستان از جمله طرح‌هایی است که با جدیت تمام در این شهرستان پیگیری و اجرا خواهد شد.