در شهرستان چالدران ایستگاه پلیس راه راه اندازی می شود.

📅یکشنبه ۱۳ مهر ماه ۹۹

✅در شهرستان چالدران ایستگاه پلیس راه راه اندازی می شود.

🔻فرماندار شهرستان چالدران در جلسه مقدماتی راه اندازی ایستگاه پلیس راه در چالدران  که با حضور فرمانده پلیس راه استان در محل دفتر فرماندار چالدران ترتیب یافته بود با اعلام این خبر گفت:
به دنبال پیگیریهای لازم از سوی  فرمانداری چالدران از فرماندهی  انتظامی استان با هدف کاهش تصادفات برون شهری در محورهای مواصلاتی این شهرستان این ایستگاه راه اندازی می شود .

🔻محمد زاده با بیان اینکه فرمانداری چالدران آماده هر گونه همکاری جهت راه اندازی ایستگاه پلیس راه در چالدران می باشد افزود:امیدورام با راه اندازی آن  شاهد کاهش تصادفات در تمامی محورهای مواصلاتی این شهرستان باشیم .

🔻 وی همچنین از ارتقاء محور مواصلاتی چالدران به طرف چایپاره از فرعی به اصلی خبرداد و گفت :در حال حاضر مطالعات لازم در خصوص ارتقاء این جاده به اصلی در دست اجرا است.

🔻 فرماندار چالدران خاطر نشان ساخت  این شهرستان ۱۷۱ کیلومتر راه ارتباطی با ۴ شهرستان از جمله خوی .ماکو .چایپاره و شوط  دارد.

🔻 سرهنگ حسین زاده فرمانده پلیس راه استان نیز در این جلسه با اعلام اینکه  نیروی انسانی و خودرو ایستگاه پلیس راه در چالدران تامین شده است افزود .تلاش می شود در کمترین زمان با رفع برخی مشکلات این ایستگاه در چالدران راه اندازی شود.