‍ ✅با حضور محمد زاده فرماندارشهرستان چالدران و اعضای ستاد ، بیستمین جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد

 ‍ ✅با حضور محمد زاده فرماندارشهرستان  چالدران و اعضای ستاد ، بیستمین جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد  .

🔻 محمد زاده در این جلسه با بیان اینکه با وجود تمامی تلاش‌های صورت گرفته از سوی مردم و مسئولان در مقابله با شیوع ویروس کرونا،متأسفانه شرایط شهرستان چالدران  قرمز و خطرناک شده و این امر باعث شده تا محدودیت‌های مجددی در سطح شهرستان اعمال شود.

🔻وی افزود: رعایت نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی از سوی برخی از شهروندان  آژیر قرمز کرونا را در این شهرستان به صدا در آورد.

🔻فرماندار شهر ستان  چالدران در این جلسه علت افزایش تعداد مبتلایان به بیماری کرونا در شهرستان در چند روز اخیر را عدم رعایت قوانین و اصول فاصله گذاری عنوان کرد و گفت : این امر نشان می‌دهد  مردم باید حساسیت بیشتری نسبت رعایت پروتکلهای بهداشتی خصوصا استفاده از ماسک داشته باشند.

🔻محمد زاده با تاکید  بر پیشگیری و مبارزه با این بیماری خواستار افزایش  دامنه نظارت بر فعالیت ها در شهرستان از سوی اعضای ستاد مبارزه با کرونا ی شهرستان شد و گفت: مردم باید در نظر داشته باشند که شکستن زنجیره انتشار  ویروس مهمترین شیوه مبارزه با آن تلقی می گردد.

🔻در ادامه این جلسه مقرر شد به دلیل وضعیت قرمز  شهرستان محدودیتهای از قبیل تعطیلی اماکن ورزشی و پارکها چایخانه ها ،مهد کودک ها ،بدن‌سازی ها،سالن‌های زیبایی و آرایشگاه‌های زنانه ،بازار هفتگی و برگزاری هرگونه مراسم اجتماعی غیر ضرور در دستورکار قرار گیرد. همچنین برخی صنوف نیز صرفا با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی به فعالیت خود ادامه خواهند داد و در غیر این صورت صورت  بر اساس قانون متخلف شناخته شده و محل فعالیت مربوطه پلمپ خواهد شد.