‍ ✅ جلسه هماهنگی و برنامه ریزی چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و ایام الله دهه مبارک فجر به ریاست محمدرضا عبدالله نژاد فرماندار شهرستان چالدران در محل فرمانداری برگزار گردید.

‍ ✅ جلسه هماهنگی و برنامه ریزی چهل و چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و ایام الله دهه مبارک فجر به ریاست محمدرضا عبدالله نژاد فرماندار شهرستان چالدران و اعضای شورای اداری در محل فرمانداری برگزار گردید.

 

🔻 فرماندار چالدران در این جلسه با اعلام اینکه در سایه نظام جمهوری اسلامی ایران دستاوردهای بزرگی در کشور بوجود آمده است افزود : این دستاوردها باید برای مردم بازگو و بیان شود .

 

🔻 عبدالله نژاد با بیان اینکه امسال چهل و چهارمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی است افزود: شهرداری و تمامی ادارات باید در جهت گرامی داشت این ایام نسبت به آذین بندی خیابانها و سردرب ادارات خود اقدام کنند .

 

🔻 وی با اعلام اینکه امسال در طول ایام اله دهه فجر 37پروژه عمرانی با اعتبار 210میلیارد تومان آماده بهره برداری است افزود: افتتاح مدارس در مناطق شهری و روستایی ، راه اندازی 11ایستگاه رادیوئی و تلویزیونی در روستاها ، طرح های هادی روستایی ، افتتاح خانه های محرومین تحت حمایت کمیته امداد امام (ره) طرح ساماندهی و اصلاح شبکه برق روستایی و شهری ، طرح توسعه پست 132کیلو ولت برق چالدران ، طرحهای عمران شهری و روستایی از جمله بخشی از طرح های آماده افتتاح در شهرستان چالدران می باشد .

 

سه شنبه 4 بهمن 1401 

 

@chalderanadmin