محمدرضا عبدالله نژاد فرماندار شهرستان چالدران در پیامی با تقدیر از حضور موثر و مناسب صنوف در عرصه های مختلف ، روز ملی اصناف را تبریک گفت :

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چالدران
محمدرضا عبدالله نژاد فرماندار شهرستان چالدران  در پیامی با تقدیر از حضور موثر و مناسب صنوف در عرصه های مختلف ، روز ملی اصناف را تبریک گفت :
  متن پیام به شرح زیر است:
 
نامگذاری اولین روز تیرماه بنام قشری که در تمام مراحل انقلاب شکوهمند ایران اسلامی همراه مردم بوده است، گویای اهمیت و جایگاه ویژه و دیدگاه نظام مقدس جمهوری اسلامی به اصناف است.
این روز فرصت مغتنمی برای به تصویر کشیدن جایگاه واقعی اصناف و ارج نهادن به ارزش‌های معنوی، اجتماعی و اقتصادی این قشر متعهد و خدوم است که در کنار پرداختن به فعالیت‌های اقتصادی و کسب و کار همواره در مسایل روز و تحولات سیاسی و اجتماعی و فرهنگی نقش‌آفرینی کرده‌اند.
نقش و جایگاه اصناف و بازاریان با توجه به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری با عنوان سال تولید ، دانش بنیان ، اشتغال آفرین ، در تبعیت از این فرمان و توسعه ملی کشور بسیار حائز اهمیت است.
اینجانب با پاسداشت یاد و خاطره شهیدان والامقام جامعه اصناف، فرارسیدن روز ملی اصناف را به تمامی صنوف شریف به ویژه صنوف شهرستان چالدران  تبریک عرض نموده و موفقیت و تأییدات الهی را در راستای خدمت به مردم عزیز و نظام مقدس جمهوری اسلامی برای اصناف محترم خواستارم.
 
محمدرضا عبدالله نژاد
فرماندار شهرستان چالدران