به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چالدران ،حسن محمد زاده فرماندار چالدران ،در پیامی باتسلیت ایام سوگواری شهادت امیرالمومنین حضرت علی (ع)برلزوم بهره گیری از فضایل شبهای قدر تاکیدکرد .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان چالدران ،حسن محمد زاده فرماندار  چالدران ،در پیامی باتسلیت ایام سوگواری شهادت امیرالمومنین حضرت علی (ع)برلزوم بهره گیری از فضایل شبهای قدر تاکیدکرد .

وی دراین پیام آورده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم

🔻ماه مبارک رمضان، ماه رحمت، مغفرت و برکت فرصتی به وسعت عالم هستی برای مومنان و همه بندگان خداوند ایجاد نموده تا در این ماه ضیافت الله بیش از پیش بر تهذیب نفس و بازنگری در اعمال و رفتار خود،بر فضیلتها و داشته ها بیفزایند و از کج روی ها تبری جویند.

🔻شب های قدر مشتاقان لقاء محبوب را به خود می‌خوانند تا با احیاء این شب، ناب‌ترین و زلال‌ترین صحنه‌های نیایش انسان در مقام بندگی را به نمایش بگذارند و عطر معنویتی دل‌انگیزتر از رایحه باغ‌های بهشتی را استشمام کنند و با احیاء شب قدر درک نمایند.
🔻اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه همشهریان عزیز در لیالی قدر، سالروز شهادت حضرت علی( ع ) رابه همه مسلمانان جهان   تسلیت می گویم و از خداوند متعال توفیق رهروی هر چه بیشتر از منویات آن امام همام وسربلندی همه مسلمانان جهان را طلب نموده و از همگان التماس دعا دارم .


           حسن محمد زاده     
   فرماندار شهرستان چالدران