با حضور محمدرضا عبدالله نژاد فرماندار شهرستان چالدران ، آقای جعفر حسن زاده به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش چالدران منصوب و از زحمات آقای جواد قصابزاده مدیر سابق آموزش و پرورش تجلیل و قدردانی شد .

‍ ✅ با حضور محمدرضا عبدالله نژاد فرماندار شهرستان چالدران ، حجت الاسلام والمسلمین محمدزاده امام جمعه ، جوادی معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پروش استان آذربایجان غربی و جمعی از اعضای شورای تامین و اداری و مدیران  مدارس آقای جعفر حسن زاده به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش چالدران منصوب و از زحمات آقای جواد قصابزاده  مدیر سابق آموزش و پرورش تجلیل و قدردانی شد .

🔻 فرماندار چالدران در این مراسم بر تلاش شبانه روزی  مدیران ادارات در جهت رشد و توسعه شهرستان تاکید کرد و گفت : مدیران ادارات باید برنامه ریزی های لازم را در جهت رشد و توسعه شهرستان داشته باشند .

🔻 عبدالله نژاد به جایگاه والای تعلیم و تربیت در آموزش و پرورش نیز اشاره کرد و گفت : آموزش و پرورش محل سیاست و سیاست بازی نیست باید فرهنگیان با تلاش شبانه روزی خود در عرصه تعلیم و تربیت تلاش کنند
🔻 حجت الاسلام والمسلمین محمدزاده امام جمعه چالدران نیز در این مراسم  به جایگاه والای آموزش و پرورش  اشاره کرد و گفت : آموزش و پرورش مهمترین عرصه در نظام آموزشی است و در جامعه شأن و منزلت والایی دارد .

🔻 جوادی معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش  استان نیز در این مراسم از اجرای طرح یک دانش آموز یک مهارت در استان خبرداد و گفت : در قالب این طرح دانش آموزان  موفق به کسب یک مهارت خواهند شد .

دوشنبه  30  خرداد  1401