به مناسبت سالروز تشکیل نهضت سواد آموزی به فرمان حضرت امام خمینی(ره)آموزشیاران و آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی با محمدزاده فرماندار چالدران در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش دیدار کردند.
تقدیر فرماندار چالدران از آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی به مناسبت سالروز تشکیل نهضت سواد آموزی به فرمان حضرت امام خمینی(ره)
  • پنج شنبه 6 دی 1397 ساعت 08:32
محمدزاده فرماندار چالدران:اشتغال زائی پایدار در مناطق کمتر توسعه یافته امروز محوری ترین رسالت دولت می باشد.
کمیته بررسی طرحهای اشتغال زائی بنیاد علوی به ریاست محمدزاده فرماندار چالدران با حضور مسئولین این بنیاد در شهرستان و مدیران ادارات در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد محمدزاده فرماندار چالدران:اشتغال زائی پایدار در مناطق کمتر توسعه یافته امروز محوری ترین رسالت دولت می باشد.
  • پنج شنبه 6 دی 1397 ساعت 08:30
فرماندار چالدران:حضور بنیاد علوی در این شهرستان را یکی از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی برای اجرای طرح توسعه پیشرفت و آبادانی این منطقه مرزی دانست
با حضور مهندس سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان کشور،محمدزاده فرماندار چالدران،معاون عمران روستائی بنیاد مسکن استان،مسئولین شهرستانی،مسئولین بنیاد علوی و مردم روستای سعدل مراسم اعطای سند خانوارهای روستائی بالای 20خانوار و شهرهای سیه چشمه و آواجیق برگزار شد ✅فرماندار چالدران:حضور بنیاد علوی در این شهرستان را یکی از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی برای اجرای طرح توسعه پیشرفت و آبادانی این منطقه مرزی دانست
  • پنج شنبه 6 دی 1397 ساعت 08:13
محمدزاده فرماندار چالدران:بیش از 20میلیارد تومان برای گاز رسانی به شهر آواجیق هزینه شده که تا دهه فجر امسال 50درصد خانوارهای این شهر از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.
محمدزاده فرماندار چالدران:بیش از 20میلیارد تومان برای گاز رسانی به شهر آواجیق هزینه شده که تا دهه فجر امسال 50درصد خانوارهای این شهر از نعمت گاز برخوردار خواهند شد. ✅فرماندار چالدران به همراه مسئولین ادارات از روند اجرای لوله گذاری گاز در شهر آواجیق بازدید کرد و در جریان امور قرار گرفت.
  • دوشنبه 3 دی 1397 ساعت 09:30
محمدزاده فرماندار شهرستان چالدران با بیان این که دهیاران نبض مدیریت روستاها هستند تصریح کرد: برای رضایت خاطر مردم و امیدوار کردن آنها خدمت کنند.
محمدزاده فرماندار شهرستان چالدران با بیان این که دهیاران نبض مدیریت روستاها هستند تصریح کرد: برای رضایت خاطر مردم و امیدوار کردن آنها خدمت کنند. ✅نشست مشورتی دهیاران بخش دشتک با حضور فرماندار چالدران،بخشدار ،برخی از مسئولین ادارات و دهیاران این بخش در بخشداری دشتک برگزار شد.
  • دوشنبه 3 دی 1397 ساعت 09:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13