دیدار ماموستاها و معتمدین اهل سنت شهرستان چالدران با محمدزاده فرماندار جدید این شهرستان
در این دیدار ماموستاها و معتمدین اهل سنت چالدران برای محمدزاده فرماندار جدید این شهرستان در انجام امور و مسئولیت خطیرشان آرزوی توفیق نمودند و آمادگی خود را برای هرگونه همکاری برای حل و رفع مشکلات موجود اعلام کردند.
  • سه شنبه 20 آذر 1397 ساعت 12:16
دیدار بخشدار دشتک به همراه اعضای شورا و شهردار شهر آواجیق با محمد زاده فرماندار چالدران
بخشدار دشتک به همراه اعضای شورای شهر و شهردار آواجیق و اعضای شورای این بخش با حضور در فرمانداری با محمدزاده فرماندار جدید شهرستان چالدران دیدار و گفتگو کردند.
  • دوشنبه 19 آذر 1397 ساعت 14:01
فرماندار چالدران از نیروهای امدادی شرکت کننده در خارج کردن جسد فرد محبوس شده در غار بابا احد این شهرستان تقدیر کرد
تقدیرو تشکر فرماندار، دادستان، رئیس دادگستری، رئیس شورای شهر و شهردار سیه چشمه از اکیپ غارنوردان هیات کوهنوردی استان‌ها آذربایجان شرقی وغربی به خاطر بیرون کشید جسد فرد محبوس شده در غار،، بابا احمد،، چالدران که علیرغم فشارگاز و تنگی فضا توانستنددر طی ۲۶ساعت عملیات را به پایان برسانند
  • دوشنبه 19 آذر 1397 ساعت 08:18
درخواست فرماندار چالدران برای خودداری از چاپ بنر و درج پیام تبریک
فرماندار چالدران از مدیران دستگاه‌های اجرایی و شخصیت‌های حقیقی و حقوقی خواست از نصب هرگونه بنر و آوردن گل به مناسبت انتصاب وی خودداری نمایند.
  • دوشنبه 19 آذر 1397 ساعت 08:13
جلسه تودیع و معارفه فرماندار جدید شهرستان چالدران برگزارشد
با حضورجناب آقای،مصطفوی معاونت محترم سیاسی اجتماعی و امنیتی استانداری جلسه تودیع و معارفه فرماندار چالدران برگزارشد جلسه تودیع و معارفه فرماندار شهرستان با حضور معاونت سیاسی اجتماعی و امنیتی استانداری. امام جمعه .شورای اداری. شورای تامین.شورای اسلامی شهر..و معتمدین برگزار شد
  • چهارشنبه 14 آذر 1397 ساعت 00:00

آرشیو اخبار


تصویر روز